За тиждень на Вінниччині зафіксовано 27 порушень


29.01.2019

За тиждень на Вінниччині зафіксовано 27 порушень

У період з 21 по 28 січня 2019 року Вінницьким рибоохоронним патрулем було проведено п’ять рибоохоронних рейдів. В ході яких виявлено 27 порушень природоохоронного законодавства, з них п’ять є грубими за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також складено 11 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту риби) та ще два - за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (виготовлення чи збут заборонених знарядь лову). Крім цього, оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Рибоохоронні заходи були проведені в Літинському, Вінницькому, Іллінецькому, Гайсинському, Теплицькому, Немирівському, Жмеринському та Бершадському районах, а також у м. Вінниця.

«Протягом цього часу порушникам нараховано збитків на суму 918 грн. Під час здійснення рибоохоронної роботи інспектори конфіскували 27 од. заборонених знарядь лову та 11 кг водних біоресурсів», - заявили у відомстві.

Для прикладу, 27 січня на водоймі в районі с. Степанівка Теплицького району чоловік здійснював лов риби забороненим знаряддям лову – двома сітками. У такий спосіб йому вдалось зловити 10 екз. карася сріблястого та 2 екз. щуки. Збитки склали 850 грн.

Того самого дня рейдова група затримала трьох рибалок на р. Південний Буг, в межах с. Джулинка Бершадського району. Громадяни рибалили за допомогою «екранів».

Складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які направлено на розгляд до судів. Заборонені знаряддя лову вилучено.

«Наголошуємо, забороняється здійснювати вилов риби сітками, ятерами, «павуками», «екранами», драчами, остями та іншими знаряддями лову, які не передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства. Любительський лов риби взимку дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше десяти. При цьому добова норма вилову риби становить три кг на одну особу», - заявили у відомстві.

Також під час рейду в смт Дашів Іллінецького району викрито порушення порядку реалізації водних біоресурсів. Чоловік здійснював продаж товстолоба, загальною вагою 6 кг без належних документів. Оформлено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, який направлено на розгляд до суду.

Управління Держрибагентства у Вінницькій області закликає усіх небайдужих громадян та рибалок-любителів повідомляти про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів за телефонами «гарячої лінії»: (068) 018-37-52 та (073) 004-86-06.
Читайте також:

  З 1 ЛИСТОПАДА ВСТАНОВЛЕНО ЗАБОРОНУ НА ВИЛОВ РИБИ У ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ


  ІНТЕРАКТИВНА КАРТА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2018-2019 РОКІВ


  Заборонені знаряддя лову для здійснення любительського та спортивного рибальства
Заборонені знаряддя лову для здійснення любительського та спортивного рибальстваРиболовля – одне з наймасовіших захоплень як чоловіків, так і жінок. Вона являє собою активний вид відпочинку, який допомагає розслабитися, віднайти гармонію в собі і отримати величезне задоволення від спілкування з природою. Проте ... >>>

  За тиждень зафіксовано 37 правопорушень, - рибоохоронний патруль Вінниччини
За тиждень зафіксовано 37 правопорушень, - рибоохоронний патруль Вінниччини У період з 11 по 18 лютого 2019 року інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 24 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено дев’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із ... >>>

  Риба на стихійних ринках може становити загрозу здоров’ю людини
Риба на стихійних ринках може становити загрозу здоров’ю людини Державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля наділені повноваженнями контролювати порядок придбання та збуту водних біоресурсів на ринках населених пунктів Вінниччини. Чому не рекомендовано купувати рибу на стихійних ... >>>

  За сім днів зафіксовано 36 правопорушень, - Вінницький рибоохоронний патруль
За сім днів зафіксовано 36 правопорушень, - Вінницький рибоохоронний патрульУ період з 4 по 11 лютого Вінницьким рибоохоронним патрулем було виявлено 30 порушень природоохоронного законодавства. Рибоохоронні заходи проводились у Немирівському, Літинському, Жмеринському, Тиврівському, Гайсинському, Бершадському, ... >>>

  Обережно! Тонка крига!
Обережно! Тонка крига! На Вінниччині відлига. Незважаючи на це, ще є відчайдухи, які рибалять на водоймах області. Крига для цього затонка! Кілька рибин можуть коштувати життя, наголошують в управлінні Державного агентства рибного господарства у вінницькій ... >>>

  Рибоохоронний патруль Вінниччини роз’яснює права та обов’язки інспектора
Рибоохоронний патруль Вінниччини роз’яснює права та обов’язки інспектора Вінничани часто звертаються до Управління Держрибагентства у Вінницькій області з проханням пояснити, якими ж повноваженнями володіють інспектори рибоохоронного патруля. Треба зауважити, що Вінницький рибоохоронний патруль є територіальним ... >>>


Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88, 89-96, 97-104, 105-112, 113-120, 121-128, 129-136.

Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області

Адреса: 21050, м. Вінниця, провулок Селянський, 9

тел.:+38 (0432) 67-12-34 , тел/факс:+38 (0432) 67-12-40

E-mail: vn.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t