Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування


Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області нагадує, що з 01 січня 2019 року розпочнеться черговий етап електронного декларування, який триватиме до 01 квітня 2019 року. Однак, не слід відкладати подання декларації на останній день. Потрібно ретельно підготуватися, щоб своєчасно та правильно подати Е-Декларацію.

Перше що потрібно зробити – це перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Ні у якому разі не можна використовувати поштові скриньки у домені .ru так як доступ до них обмежений.

Друге – це перевірити термін дії та працездатність Вашого ЕЦП для роботи з Реєстром. Для цього можна скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

По-третє рекомендуємо завчасно зібрати інформацію необхідну для заповнення декларації. Нагадуємо, що Ви маєте вказати інформацію також про членів Вашої сім’ї.

За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП, «Порушення вимог фінансового контролю». Відповідальність задане правопорушення передбачено у вигляді штрафу у розмірі від 850 грн. до 1700 грн. З моменту набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення він втрачає право на державну службу та підлягає звільненню.

Окрім того, відповідно до статті 19 Закону України “Про державну службу”, на державну службу не може вступити особа, яка: піддавалася адміністративному стягненню за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили. З метою уникнення зазначених негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.

З рекомендаціями до чергового етапу електронного декларування Національного агентства з питань запобігання корупції можна ознайомитись за посиланням.

Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області

Адреса: 21050, м. Вінниця, провулок Селянський, 9

тел.:+38 (0432) 67-12-34 , тел/факс:+38 (0432) 67-12-40

E-mail: vn.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t